itv.az
Sport News

PROQRAM

                                                  İctimai Televiziyanın həftəlik proqramı

                                                                        20 - 26 mart 2017                                                                                             

     

                   20 mart            

                Bazar ertəsi

06:10 "Ozan məclisi" (təkrar)
07:10 Bədii film. "Dəcəl" (Özbəkfilm)
08:40 Cizgi filmi
09:00 "Yeni gün". Musiqi-informasiya proqramı
12:00 "Bizim ellər" (Tatlar - Novruz)
12:30 "Qadın dünyası" (təkrar, Bayram buraxılışı)
13:35 Bədii film. "Ulduz"
14:55 "Həftənin yekunu". Analitik informasiya proqramı (təkrar)
16:00 "Ruhun qidası musiqidir". Tələt Qasımov
16:25 "Ovqat çiçəyi.. Çay"
17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:25 "El sənəti" (Novruz adətləri, Muxtar İmanov)
18:20 "Azərbaycan mətbəxi"
18:45 Bədii film. "Bəyin oğurlanması"
20:00 "Biri var imiş, biri yox imiş". Uşaqlar üçün proqram
20:30 "Carçı" informasiya proqramı
21:15 "Novruz Bayramınız mübarək". Konsert proqramı
23:15 Bədii film. "Arşın mal alan"
00:45 "Bizim ellər" (Avarlar)
01:15 Bədii film. "Super gəlin"
03:00 "Carçı" informsiya proqramı (təkrar)
03:40 "Novruz Bayramınız mübarək" (təkrar)

 

                   21 mart
              Çərşənbə axşamı

06:10 "El sənəti" (təkrar)
06:55 Bədii film. "Ədviyyat şahzadəsi" (ABŞ)
08:20 Cizgi filmi
09:00 "Yeni gün".Musiqi-informasiya proqramı
12:00 Bədii film. "Əhməd hardadır?"
13:30 Televiziya filmi. "Qala"
14:05 "Muğam ömürlü sənətkar". Yaqub Məmmədov
14:45 Televiziya filmi. "Novruz rəsmlərdə" (ilk dəfə)
15:10 "Biz belə əylənirik" (Bayram buraxılışı)
16:20 "Azərbaycan xalçaları - 1"
17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:25 Televiziya filmi. "Ləziz səyahət"
17:45 "Novruzu bayram edək". Uşaq konserti
18:20 "Zirvədəkilər". Hüseynağa Sadıqov (ad günü)
18:50 Bədii film. "Dəli kür"
20:30 "Carçı" informasiya proqramı
21:15 "Telemizan". Zeynəb Xanlarova
22:20 Bədii film. "Üzeyir ömrü"
02:05 "Ləziz səyahət" (təkrar)
02:25 "Zirvədəkilər" (təkrar)
03:00 "Carçı" informasiya proqramı (təkrar)

03:40 Bədii film. "Dahilik maniyası"
05:20 "Klip vaxtı"
05:30 "Azərbaycan xalçaları - 1" (təkrar)

 

                22 mart
               Çərşənbə

06:10 "Novruzu bayram edək" (təkrar)
06:50 Bədii film. "Qaranquş yaz gətirir" (Fransa)
08:30 Cizgi filmi
09:00 "Yeni gün". Musiqi-informasiya proqramı
12:00 Bədii film. "Alma almaya bənzər"
13:30 "Sağlam yaşamaq"
14:35 "Bakı kəndləri". Maştağa
15:00 "Bakı vaxtı ilə" (təkrar, T. Adıgözəlov)

16:35 "Mozalan"

17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:25 Cizgi filmi
17:45 Şərur xalq yallı ansamblının konserti
18:35 "El sənəti" (Qurama, ilk dəfə)

19:15 "Dünya bir pəncərədir". Hacıbaba Hüseynov
20:00 "Biri var imiş, biri yox imiş". Uşaqlar üçün proqram
20:30 "Carçı" informasiya proqramı
21:15 İfa edir Ramiz Quliyev

21:35 "Yadigarlar". Əliağa Ağayev

22:25 Bədii film. "O olmasın bu olsun"
23:50 "Odlar əfsanəsi"
00:15 Bədii film. "İdalqo"
02:15 Şərur xalq yallı ansamblının konserti (təkrar)
03:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
03:40 Bədii film. "Milyonu necə oğurlamalı" (ABŞ)
05:45 "Klip vaxtı" 

 

                     23 mart
                  Cümə axşamı

06:10 "Yadigarlar" (təkrar)
07:00 Bədii film. "Oyuncaq" (Fransa)
08:30 Cizgi filmi
09:00 "Yeni gün". Musiqi-informasiya proqramı
12:00 "Uşaq dünyası" (təkrar)
13:00 Televiziya filmi. "Odla suyun nağılı"
13:30 "Sağlam yaşamaq"
14:35 Televiziya filmi. "Çörək"
15:00 "Oberton"
16:05 "Daşdan tikilmiş şəhər" (İçəri şəhər)
17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:25 Cizgi filmi
17:40 "Nəğmə dolu bir ürək". İfa edir Kamil Cəlilov
18:05 "Media və zaman" (təkrar)

19:20 "Teleportret". Sabir Mirzəyev (ilk dəfə)

20:00 "Biri var imiş, biri yox imiş". Uşaqlar üçün proqram
20:30 "Carçı" informasiya proqramı
21:20 "Antrakt" (Faiq Ağayev)
22:15 Bədii film. "Qorxma mən səninləyəm"
00:45 "Caz saatı" (təkrar, Ələsgər Abbasov)
01:40 Bədii film. "Hello Dolli"
03:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
03:45 "Oberton" (təkrar)
04:45 Bədii film. "Sadiq qadın" (Fransa)

 

                    24 mart
                      Cümə

06:10 "Telemizan" (təkrar)
07:00 Bədii film. "Mavi pələng" (ABŞ)
08:25 Cizgi filmi
09:00 "Yeni gün". Musiqi-informasiya proqramı
12:00 "Biz belə əylənirik" (Bayram buraxılışı)
13:00 Televiziya filmi. "Kəlağayı"
13:30 "Sağlam yaşamaq"
14:35 "Milli qəhrəmanlarımız". Naiq Yusifov (xatirə günü)
15:00 Televiziya filmi. "Bataqlıqda bitən qamış" (Həsir)
15:25 "Ahəng"
16:30 "Dəyirman nağılı"
17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:25 Cizgi filmi
17:55 "Ölməzlərin ölümü". Həsənağa Turabov (ad günü)
18:40 "Addım - addım" (təkrar)
19:30 "Din və cəmiyyət"
20:30 "Carçı" informasiya proqramı
21:20 "Qarabağ həqiqətləri" (Aurelio Qriqoriu, təkrar)
21:50 "Telemizan" (Muğam)
22:40 "Bakı vaxtı". Tofiq Bəhramov stadionu
23:35 DÇ 2018 Seçmə mərhələ. İrlandiya - Uels
01:35 Bədii film. "Düzgün gedişlər" (ABŞ)
03:00 "Carçı" informasiya proqramı (təkrar)
03:45 Bədii film. "Karib dənizinin quldurları" (ABŞ)

 

                25 mart
                 Şənbə

06:10 "Din və cəmiyyət" (təkrar)
07:00 Bədii film. "Körpə gəzinitdə" (ABŞ)

08:30 Cizgi filmi
09:00 "Yeni gün". Musiqi-informasiya proqramı
12:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
12:25 "Bioloji təbabət"
13:00 Fikrət Əmirov "Sevil" operası (ilk dəfə)

14:35 Televiziya filmi. "Bura vətəndir". Gəncə

15:05 "Batika"

15:25 DÇ 2018 Seçmə mərhələ. Gündəlik

15:55 "Qadın dünyası"

17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:20 Cizgi filmi
17:35 "Sazın sehrində"
18:40 "Media və zaman" (təkrar)

19:55 "Qu quşu əfsanəsi". Təranə Muradova

20:30 "Carçı" informasiya proqramı
21:20 "Aktual mövzu"
22:15 Bədii film. "Yoldakı iki nəfər" (Britaniya)
23:35 DÇ 2018 Seçmə mərhələ. Belçika - Yunanıstan
01:35 Bədii film. "Başla zərbə" (Fransa)
03:00 "Carçı" informasiya proqramı (təkrar)
03:45 Bədii film. "Baksi" (ABŞ)
05:40 "Klip vaxtı"

 

              26 mart
                Bazar

06:10 "Bura vətəndir" (təkrar)
06:35 "Aktual mövzu" (təkrar)
07:30 Cizgi filmi
08:30 Bədii film. "Arslanın yeni macəraları" (ilk dəfə, Özbəkfilm)

10:50 "Müasir ev"

11:15 "Klip vaxtı"
11:30 "Salam əsgər"
12:00 "Sarı sim"
13:05 Sirk proqramı
14:00 "Uşaq dünyası"
15:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
15:15 "Film media"
15:50 "Ozan məclisi"
17:00 "Carçı" informasiya buraxılışı
17:25 Cizgi filmi
18:00 "Mənim dünyam". Tofiq İsmayılov
18:50 DÇ 2018 Seçmə mərhələ. Gündəlik
19:20 "Oyun öncəsi icmal"
19:50 DÇ 2018 Seçmə mərhələ. Azərbaycan - Almaniya
22:00 "Həftənin yekunu". Analitik informasiya proqramı
23:00 "Dünya estrada ulduzları". Edit Piaf (ilk dəfə)
23:30 Bədii film. "Qırmızı və Qara" (Fransa)
02:30 "Həftənin yekunu" (təkrar)
03:30 Bədii film. "Sərhədsiz düzənliklər" (ABŞ)
05:40 "Klip vaxtı"

 

 

Home"CARÇI" İnformasiya proqramıDÜNYADaşqın qurbanlarının sayı 62 nəfərə çatıb
ITV Duzelis

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image